O nas

Strona darmowespiny.net została stworzona przez pasjonatów którzy żyja grami hazardowymi i mają niezbędne doświadczenie i możliwości aby swoją wiedzę przekazywać innymi. Naszą misją jest zbudowanie portalu dla graczy w którym każdy znajdzie informacje pomagające w grze lub odnalezieniu odpowiedniego kasyna które spełnia konkretne założenia. To na czym się skupiamy to przede wszystkim rzetelność i wiarygodność. Jesteśmy niezależnym portalem który przedstawia uczciwe informacje o kasynach ich ofertach i innych elementach które z naszego punktu widzenia a więc także z punktu widzenia gracza mogą wydawać się istotnymi. Ponadto publikujemy wiele recenzji, tipów oraz zwyczajnych newsów z branży hazardu online do których zwykły przeciętny gracz może nie mieć dostępu.

Czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim wiarygodnością, nie piszemy i nie chcemy pisać bzdur, naszym celem nie jest okłamywanie ludzi a ich informowanie. Lata doświadczenia naszego zespołu doprowadziło do wielu kontaktów i możliwości dotarcia do informacji niedostępnych dla zwykłego człowieka. Chcemy to wykorzystać w odpowiedni sposób i pomóc ludziom w ich walce z kasynem. Wielu z nas wcześniej pracowało w kasynach, wiemy jak działa ten rynek, wiemy jakich sztuczek dokonują kasyna aby przechytrzyć graczy. I czujemy się odpowiedzialni aby w sposób jasny i klarowny przekazać naszą wiedzę osobom które takiego doświadczenia nie mają.

Nie jestesmy nieomylni, na pewno też popełnimy wiele błędów ale zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym portalem i pomocą w jego rozwijaniu, robimy to dla ludzi i chcemy aby strona tętniła życiem, dlatego chętnie poznamy wasze opinie co do tego jak powinna wyglądać ta strona według was. Jeżeli masz jakiś pomysł skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na naszą skrzynkę pocztową.