Dead or Alive Automaty

Dead or Alive to gry utrzymana w klimacie westernu i dzikiego zachodu. Nad naszymi głowami szumią kule a o spokój w wiosce z bandytami dzielnie walczy szeryf. Dzisiaj mimo ponad 10 lat na rynku Dead or Alive przez wielu uważana jest za grę kultową.

Sposób działania automatu Dead or Alive

Dead or Alive to pięcio bębnowy automat wideo z maksymalnie dziewięcioma liniami wygranej. Gra nie posiada rundy bonusowej co dla wielu może być wadą ale znajdziemy tutaj inne ciekawe funkcje jak choćby Sticky Wilds

NetEnt tak jak w przypadku innych swoich produkcji także i tutaj stworzył bardzo ciekawe rozwiązanie przyznawania darmowych spinów. Funkcja ta jest uruchamiana poprzez wylosowanie minimum 3 symboli skrzyżowanego pistoletu (Scatters) jednocześnie na tablicy. Pojawienie się tej konfiguracji oznacza aktywowanie 12 darmowych spinów a wygrane są podwajane przez mnożnik. Wszystko zależy od tego ile skrzyżowanych pistoletów wylosujesz, sumarycznie możesz wygrać od x4 do x2500 więcej od przeznaczonej stawki.

Sticky Wilds to funkcja którą zapewne mogłeś już spotkać w innych slotach, jednak to Dead or Alive był jednym z pierwszych automatów w których to rozwiązanie się pojawiło. Co oznacza Sticky Wilds? To bardzo proste, symbol Sticky Wilds pozostaje w miejscu a pozostałe rolki cały czas się obracają jeśli w tym czasie pojawi się więcej symboli sticky wilds otrzymasz 5 darmowych spinów. Kolejne spiny można uaktywnić także podczas trafienia dwóch symboli broni. Karty które płacą najwięcej w Dead or Alive to przede wszystkim “skrzyżowane bronie” za które możesz otrzymać 2500 monet jeśli wylosujesz 5 w wygranej linii i karta Wild która płaci 1500 monet w podobnej konfiguracji.