Book of Ra Automaty

Book of Ra to dzieło dewelopera Novomatic. Automat swoją symboliką i klimatem przenosi nas do starożytnego Egiptu. W tym 9-liniowym slocie znajdziemy prawdopodobnie wszystkie symbole starożytności jakie znamy z książek i filmów.

Jak zwykle w przypadku Novomatic mamy do czynienia z automatem który stał się niemal kultowy wśród graczy. Gra dba o wszystkie szczegóły i podąża za historią, która przykuwa uwagę. Dzięki automatowi online Book of Ra staniesz się odkrywcą, który podróżuje do Egiptu, aby spróbować znaleźć słynną Book of Ra, mityczną księgę ukrytą w piramidach.

 

Obsługa automatu jest bardzo prosta i intuicyjna, zmianą wartości zakładu na linię sterujemy przyciskami + i -. Minimalny zakład to 0,02 a maksymalny 5,00 na linię.

Sposób działania – Book of Ra

Jedynym elementem którego brakuje automatowi Book of Ra to fakt, że deweloper nie przewidział w nim żadnych gier premiowych co można powiedzieć jest już standardem przy większości nowych produkcji wychodzących na rynek. W zamian możemy korzystać z darmowych spinów które są tutaj dostępne. Należy również pamiętać, że mechanika gry pozwala nam podwoić zakład za każdym obrotem, umożliwia nam to opcja wyboru dwóch kart: czarnej i czerwonej jeżeli uda nam się odpowiednio wylosować wygrana zostanie pomnożona. Maksymalnie nasz zakład możemy pomnożyć x5. Stanowi to olbrzymią zachętę dla graczy i wzmaga chęć kontynuowania rozgrywki.

Jeśli chodzi o symbole, sama księga Book of Ra jest kartą Wild i znacząco wpływa na poziom naszych wygranych. Nie jest to jednak karta najważniejsza w tym automacie, najistotniejszą kartą z punktu widzenia gracza jest Odkrywca ponieważ to dzięki tej karcie możemy zdobyć najwyższą jednorazową wygraną w slocie czyli: 5000 monet. Aby do tego doprowadzić musisz zdobyć 5 kart w linii. Kolejną kartą w kolejności jest “Faraon” dzięki któremu po zdobyciu 5 kart w linii zarobisz 2000 monet. Bardzo istotną informacją jest fakt, że gdy zdobędziesz 3 Book of Ra otrzymasz 10 darmowych spinów!