HUGO Automaty

Hugo to popularny 5 bębnowy z 10 liniami wypłat automat wideo stworzony przez dewelopera Play’n Go. Jak sama nazwa wskazuje slot nawiązuje do skandynawskiego programu telewizyjnego który był również popularny w Polsce opowiadającego historię o małym przyjaznym trollu o imieniu Hugo. Charakterystyką tego automatu jest przede wszystkim możliwość wygrania ogromnych Jackpotów które oferuje. Z tego tytułu gra cieszy się olbrzymią popularnością zarówno wśród graczy rekreacyjnych jak i tych grających na wyższych stawkach.

Jak działa automat online Hugo?

Główny bohater czyli Hugo jest symbolem Wild, oznacza to, że może działać jako wypełnienie dla wszystkich pozostałych kart (wyjątkiem są symbole bonusowe) i zwiększać możliwość ułożenia wygranej linii. W sytuacja gdy nasza karta Wild zostaje użyta automatycznie podwaja ona wygraną.

Funkcja darmowych spinów jest aktywowana, gdy trafimy 3 lub więcej linii w tym samym czasie, niezależnie od tego, gdzie są umieszczone na bębnach. Zaraz po uruchomieniu tej funkcji gracze muszą wybrać jeden z trzech zestawów darmowych obrotów. Każda opcja ma zróżnicowaną wartość mnożnika. Najbardziej wartościowym symbolem jest czarownica Afskylia która da Ci 5 darmowych spinów z mnożnikiem x3, symbol Hugo to 10 darmowych spinów z mnożnikiem x2, natomiast “Don the Crocodile” to bonus w postaci 15 darmowych obrotów z mnożnikiem x1.

Automat Hugo posiada w swojej mechanice funkcję gry dodatkowej, zostanie ona aktywowana w sytuacji w której wylosujemy 3 symbole skrzyni skarbów na 1,3 i 5 bębnie. Następstwem tej konfiguracji będzie nowa gra w której pojawią się cztery drzwi z których ty musisz wyselekcjonować jedno które będzie prowadziło do kopalni złota. Po wytypowaniu drzwi uruchomi się nowy tryb w którym musisz zebrać jak najwięcej skarbów unikając Krokodyla. Jeżeli zbliżysz się do krokodyla gra premiowa ulegnie zakończeniu i wrócisz do podstawowego trybu gry na automatach.