Guns-n-Roses Automaty

NetEnt nie zwykł rozczarowywać i tak też jest w przypadku automatu Guns N Roses który jest prawdopodobnie najbardziej rock and rollowa gra w branży hazardu online. W grze występują członkowie legendarnego zespołu, posłuchamy też ich doskonałej muzyki a wszystko to dzięki oficjalnemu partnerstwu i licencji wydanej przez ten fenomenalny zespół.

Sposób działania automatu Guns N Roses

Guns N Roses to 5 bębnowy slot z maksymalnie 20 liniami wygranych. Po odsłuchaniu intra i wprowadzenia do gry które jest niezwykle absorbujące i rzadko spotykane w automatach online, możemy przejść do ustawienia wartości zakładu od 0.01 do 0,2. Minimum możemy obstawić $0,2 a maksymalnie $50. Po przygotowaniu naszego panelu do rozgrywki możemy rozpocząć walkę o $50,000 bo taka jest maksymalna wygrana jaką możemy zdobyć w tym slocie. Niestety nie ma tutaj Jackpotów i kumulacji.

Automat zawiera symbole reprezentowane przez członków zespołu, Axl Rose, Slash i Duff McKagan – karty te mają najwyższą wartość. Znajdziemy tutaj również inne symbole takie jak czerwone róże, 10, J, Q, K i A. Karta Wild to logo zespołu Guns N 'Roses i może pojawić się na wszystkich rolkach, może również działać jako wypełnienie i pomóc w zwycięskiej konfiguracji. RTP tego automatu znajduje się na poziomie 97% czyli bardzo wysokim porównując do innych produkcji dewelopera NetEnt i ogólnych statystyk branżowych.

Muzyka legendarnego zespołu Guns N Roses pojawia się w tej grze na każdym kroku: podczas wygranego losowania, darmowych spinów etc. W ramach ciekawostki mamy również możliwość wyboru odtwarzanego utworu, do naszej dyspozycji jest lista 5 najpopularniejszych tytułów zespołu, którymi możemy sterować w dowolnej konfiguracji. Jest to niewątpliwie gratka dla fanów bandu Guns N Roses lub ogólnie entuzjastów muzyki rockowej. Nie dziwi więc fakt tak dużej popularności tego automatu online.