Big Bad Wolf Automaty

Big Bad Wolf jest slotem wyprodukowanym przez Quickspin w 2013 roku, jest to jedna z najpopularniejszych gier tego operatora. Firma dzięki tej produkcji zdobyła kilka ważnych nagród branżowych, w tym nagrodę na najlepszy automat online.

Automat oparty jest na słynnej bajce Wilka i trzech małych świnkach, ma wszystko, co powoduje, że gracze chętnie go wybierają: piękną grafikę, historię, oraz innowacyjną i zabawną funkcję bonusową o dużym potencjale.

 

Jak działa automat online Big Bad Wolf?

Podobnie jak w bajce, Wilk i 3 małe świnki odgrywają wiodącą rolę w tym automacie. Prosięta budują domy ze słomy, drewna i kamienia, aby uchronić się przed tym paskudnym, żądnym krwi wilkiem.

 

Big Bad Wolf ma 5 rolek z 3 symbolami na rolkę. Istnieje 25 płatnych linii. Zakres licytacji wynosi od co najmniej $0,25 do maksymalnie $250 na obrót. Co sprawia, że gra może zaciekawić nie tylko graczy rekreacyjnych ale także tych grających na wyższych stawkach.  Mechanizm gry różni się nieco od przeciętnego zwykłego automatu. Przykładem może być fakt, że rolki nie obracają się ale spadają, a w zwycięskiej kombinacji wilk zdmuchuje symbole dające wygraną które są zastępowane nowymi dając tym samym możliwość tworzenia wielu zwycięskich kombinacji przy jednym obrocie.

 

Po każdych dwóch zwycięskich kombinacjach 1 z 3 prosiaczków zmienia się w symbol Wild który zastępuje każdy inny symbol, czasami jest możliwe, że udaje się odblokować do 3 kart Wild wtedy rzecz jasna Twoje szanse na większą wygraną ulegają zwielokrotnieniu.

Symbole w automacie Big Bad Wolf

Przejdźmy do tego co najważniejsze czyli do nagród i tego ile możemy wygrać decydując się na grę na tym automacie. Big Bad Wolf oferuje maksymalną wypłatę 25000 monet na obrót. Symbolem najbardziej wartościowym w grze jest karta Wild. Bardzo ważnym elementem jest również funkcja wysadzenia domu, dzieje się tak w przypadku ukazaniu 3 symboli księżyca w dowolnym miejscu tablicy. Sprawi to, że wysadzisz drewniany dom i otrzymasz 2 darmowe spiny. W przypadku wylosowania 6 księżyców wysadzisz dom z cegły i otrzymasz 2 dodatkowe spiny z mnożnikiem x2.

 

RTP: Zwrot z automatu to 97,29% czyli powyżej średniej branżowej która wynosi równo 96%. Wszystko to pokazuje, że sukces i zainteresowanie wśród graczy slotem Big Bad Wolf nie powinno dziwić.